para iadesi politikası


Amacımız, tüm müşterilerimizin faydalanabileceği hizmetler sunmaktır. Tüm alışverişlerinizden memnun kalacağınızı umuyoruz. Bazı durumlarda satın aldığınız ürünleri iade etmek isteyebilirsiniz. Lütfen aşağıdaki iade politikamızı okuyun, size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.
 
İade edilebilir ürünler
 
İade edilebilecek/para iadesi veya değişime uygun ürünler aşağıdaki kriterleri karşılamalıdır:
 
Teslimat sırasında hasar gören/bozulan veya kirlenen arızalı ürünler.
 
Gönderilen ürünlerin yanlış veya yanlış renkte olması.
 
İade talepleri için lütfen müşteri hizmetleri birimimizle (aftersales@dreame.tech) iletişime geçin. Lütfen ürünün iadesinden doğan tüm kargo masraflarından (varsa gümrük vergileri ve harçlar da dahil) müşterinin sorumlu olduğunu unutmayın. Taşıma sırasında kaybolan ürünler için tarafımız herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Ürünleri posta ile kayıtlı olarak göndermenizi ve kanıt niteliğindeki belgeleri saklamanızı öneririz.
 
Gönderim işlemi sırasında herhangi bir nedenle siparişinizi iptal etmek istemeniz durumunda bir iade talebi göndermeden önce paketin elinize ulaşmasını beklemeniz gerekir. Çünkü yurt dışı gönderileri yurt içi ve uluslararası gümrükten çekme işlemleri ile yerel ve uluslararası taşıyıcı firmalarını ve acenteleri içeren karmaşık prosedürlerdir.