Olasılıklar sınırsızdır.

2015 yılında kurulan Dreame, "dünyanın dört bir yanındaki tüketicilerin yaşam kalitesini artırma" misyonuyla yola çıkan yenilikçi bir şirkettir. Şirket, uzay dinamiği teknolojilerini kullanarak temizlik amaçlı yüksek kaliteli cihazlara odaklanmaktadır. 2017 yılının sonunda Dreame, itici güç olarak Xiaomi Ekolojik Zinciri'ne katılmıştır ve akıllı ev temizliği cihazlarında lider konumuma sahiptir.

Herkes için yenilik ve teknoloji!

Yıllar süren yoğun çalışmaların ardından Dreame, çok sayıda önemli buluşa imza atmış ve aşağıdakiler de dahil olmak üzere 150'yi aşkın önemli patent geliştirmiştir: yüksek hızlı motor, monoküler makine görüşü, SLAM (eş zamanlı konumlandırma ve haritalama) ve çok konili siklon ayırma. Bunların birçoğu dünya genelinde öncü gelişmelerdir.

A Born Pioneer

785 bekleyen paten

%60 beklenen patent

419 patent/yıl

248 icat patenti

Rahat bir ev için kolay temizlik.

Dreame çalışanlarının %50'sinden fazlası mühendislik alanında çalışmaktadır.

Dreame mühendisleri dünyanın en iyi üniversitelerinden mezundur ve havacılık ve uzay dinamiklerinde lider uzmanlardır. AR-GE departmanı, her hafta ürün geliştirme konusunda bilimsel ve teknik seminerler düzenlemektedir. Mühendis olmayanlarsa laboratuvardan pratik uygulamalar hakkında bilgi edinebilir.

Nihayetinde dünya çapında itibar kazandık.

İnsanların daha iyi hayatlar sürmesine yardımcı olma misyonumuzda bizi destekleyen, sektörde öncü bazı yatırımcılar da bizi destekliyor.